Sprzedam dom na Mazurach nad jeziorami w Dąbrównie

Sprzedam dom na Mazurach nad jeziorami w Dąbrównie
Sprzedam dom na Mazurach nad jeziorami w Dąbrównie
Cena: 234 900 zł
Dom jednorodzinny wolnostojący z dużym potencjałem do odnowienia/wykończenia i adaptacji do własnych potrzeb. Dom położony w urokliwej miejscowości Dąbrówno na Mazurach (10 km do Grunwaldu), ulica Sportowa 3. Możliwość zamieszkania od zaraz (pokój 20,1 m. kw., pokój 10,6 m kw., hol 11,6 m kw., kuchnia 11,8 m kw., łazienka 7,5 m kw., weranda 8,4 m kw. (w sumie na parterze jest 70 m kw. powierzchni mieszkalnej, wysokość 2,68 m do podłogi drewnianej, na poddaszu dodatkowy pokój 10 m kw.). Istnieje możliwości szybkiej adaptacji do celów mieszkalnych zamkniętego wysokiego tarasu o powierzchni około 30 m kw. (na jadalnię, salon i połączenia go z częścią kuchenną) z widokiem na ogród. W ten sposób powierzchnia mieszkalna może się powiększyć do ponad 100 metrów kwadratowych. Poddasze około 70 m kw. do zagospodarowania o wysokości od 1,9 do 3 m w kalenicy. Możliwe jest prowadzenie działalności na przykład gospodarczej lub innej w wysokim przyziemiu (3 pomieszczenia łącznie około 100 m kw., w tym kotłownia C.O./C.W.U. i garaż, wysokość pomieszczeń min. 2,55 m). Ściany dwuwarstwowe dodatkowo ocieplone. Nowe poszycie dachu - blachodachówka i okno dachowe VELUX. Wymieniono kilka okien na plastikowe, złoty dąb. Fundamenty, ściany zewnętrzne i wewnętrzne w bardzo dobrym stanie, tylko w kilku miejscach występują ubytki tynku. Instalacja elektryczna miedziana 230V/400V. Kanalizacja zbiorcza dla całej wsi. Po przeprowadzce jest możliwość wykonania sukcesywnie potrzebnych prac. Na ogrodzie dwie jabłonie oraz zadbany trawnik, szklarnia do odnowienia. Cena to tylko 1350 zł za metr kwadratowy powierzchni użytkowej. Dostępna jest pełna dokumentacja działki i budynku. Przyjazne sąsiedztwo i dalsze otoczenie.

W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowane budynkami mieszkalnymi. Z dwóch stron przy granicach działki zieleń izolacyjna. . Uzbrojenie : prąd, woda, kanalizacja.

Dąbrówno- wieś gminna , przez ponad 600 lat z prawami miejskimi, położona między Jeziorami Mała i Wielka Dąbrowa. Lokalizacja na skraju Dąbrówna zapewnia komfort zamieszkania, dobry dojazd, ciszę, spokój, ochronę sąsiedzką, oraz dostępność handlu i usług . W odległości od 500 m do 1200 m od działki: przystanek autobusowy, szkoły- podstawowa i gimnazjum, kościoły katolicki i ewangelicki, gminne kąpielisko nad jeziorem Wielka Dąbrowa, Poczta, Urząd Gminy, przychodnia lekarska i dentystyczna 15 sklepów różnych branż, bar, restauracja, bankomat. Odległości Dąbrówna od: Warszawa - 180 km, węzły drogowe na drodze ekspresowej S 7 Rączki i Grunwald w Pawłowie - 25 km, Olsztyn - 60 km, Ostróda - 35 km, Działdowo, Lubawa, Olsztynek - 25 km, Dylewska Góra, SPA Ireny Eris 15 km, Grunwald 8 km.
Miejsce: Sportowa 3, Dąbrówno, warmińsko-mazurskie,
Powierzchnia domu [metry]: 174 m2
Ofertę składa: Os. prywatna (bezpośrednio)
Rynek: Wtórny (lokal używany)
Powierzchnia działki: 7 ar
Liczba pokoi: 4 pok.
Liczba pięter: Dwupiętrowy
Rok budowy: 1981
Droga: Asfaltowa
Media: Woda, Prąd, Siła, Telefon, Kanalizacja
Oferta ważna od: 19.12.2018
Stan lokalu: Do odnowienia / odświeżenia
Informacje dodatkowe: Dom umeblowany, Dom podpiwniczony, Poddasze użytkowe, Balkon, Taras, Kominek, Ogrzewanie piec węglowy, Telefon, Internet
Kuchnia: Oddzielna
Otoczenie: Ogród, Wiata, Garaż
Typ domu: Wolnostojący

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 391669

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 19.02.2019r

Wyróżnione: 19.02.2019 - 21.03.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.