Praca dla kelnera/kelnerki na statkach wycieczkowych

Praca dla kelnera/kelnerki na statkach wycieczkowych
Praca dla kelnera/kelnerki na statkach wycieczkowych
Cena: Brak
Zawsze interesowało Cię jak pracuje się na statkach wycieczkowych? Pracujesz w restauracji hotelowej, ale nudzi Cię rutyna? Chcesz spróbować czegoś nowego?
Praca na stanowisku KELNER/KELNERKA na rzecznych statkach wycieczkowych czeka na Ciebie!

Pracujesz w wielokulturowym środowisku, podróżujesz, a dodatkowo zdobywasz doświadczenie w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu! Czekają Cię również brak kosztów utrzymania na statku i wysokie zarobki. Pracodawca pokryje też koszt Twojego dojazdu do miejsca rozpoczęcia kontraktu, a później powrót do domu. Początek sezonu już na początku marca! Możesz pracować cały sezon lub tylko kilka miesięcy, ale pracując więcej niż 3 miesiące możesz wyjechać na dwutygodniowy urlop.

Wymagana jest znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie, a znajomość niemieckiego oznacza dodatkowe pieniądze.

Aby zaaplikować musisz mieć ukończone 21 lat, a także doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki. Wykształcenie związane z hotelarstwem i obsługą klienta będzie plusem.

Sama praca nie różni się bardzo od „zwykłego kelnerowania” na lądzie – na statku znajduje się restauracja hotelowa oraz kawiarnia z barem, a tryb pracy dostosowany jest do tempa dnia i posiłków.

Zainteresowała Cię ta oferta? Prześlij maila ze swoim CV na info@pbsg.eu! Jeśli spełniasz postawione wymagania na pewno odezwiemy się ze szczegółami!

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych PBSG Limited. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym, a także w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”
Miejsce: dzielnica Cała Europa, Katowice, śląskie,
Nazwa firmy: PBSG Ltd.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 393976

Telefon: Nie podano
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 25.03.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.