mniej paliwa, więcej mocy, czyste spaliny

mniej paliwa, więcej mocy, czyste spaliny
mniej paliwa, więcej mocy, czyste spaliny
Cena: 200 zł
VOLKSWAGEN mógłby uniknąć afery i kar, gdyby 15 lat temu, zaufał swoim diagnostom z Poznania.
Warto poznać fakty i opinie o wynalazku japońsko-szwedzko- polskim, którym zachwycają się kierowcy w wielu krajach świata.
Wynalazek o nazwie MULTIMAG badali specjaliści serwisów, światowych producentów samochodów.
Stwierdzono obniżenie zużycia paliwa od 15 do 20 %,wzrost mocy i dynamiki oraz dużą redukcję zadymienia, nawet o 80 procent, co nazwano rewelacją w zakresie ochrony środowiska.

Mistrzowie Polski jazd oszczędnościowych – Andrzej Kowalewski i Bogdan Godlewski – wybrali tylko multimagi spośród urządzeń zwanych akywatorami magnetycznymi.
Japońscy i amerykańscy eksperci stwierdzili, że istnieje tylko kilku producentów w świecie, którzy znają tajniki technologiczne, dzięki którym ich aktywatory magnetyczne zapewniają przez wiele lat, dobre efekty w każdym aucie.
Żadne z tych urządzeń, podobnie jak multimag, nie jest sprzedawane w Polsce przez Allegro, Selgros lub inne sieci handlowe.

Specjaliści serwisów BOSCHA uznali multimagi za bardzo skuteczny i tani sposób przedłużenia żywotności silników, katalizatorów i filtrów cząstek stałych, gdyż zabezpieczają auta przed powstawaniem usterek. Dotyczy to nieprawidłowości działania układu zaworowego, zaworów recyrkulacji spalin, oraz regulatorów biegu jałowego, których przyczyną są nagary tworzące się zawsze w procesie spalania paliwa.
Zdaniem ekspertów BOSCHA, multimagi są niezbędne we współczesnych autach, również w najnowocześniejszych, stosujących benzynę, ON lub LPG.
Każdy kierowca odczuwa w swoim portfelu, pozytywny efekt działania wynalazku MULTIMAG, który nie ma konkurenta w zakresie skuteczności działania.
Zapraszamy na stronę multimaga.
Miejsce: os. Rzeczypospolitej 104 , Poznań, śląskie,
Nazwa firmy: B.K.M. TRUST
Rodzaj usługi: Sprzedaż części i akcesoriów
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 202928

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: Ukryto - kontakt przez poniższy formularz

Dodano dnia:

Aktualizacja: 08.04.2019r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.