Kryształ 3D z motywem hostii i kielicha. Pamiątka I Komunii Świętej

Kryształ 3D z motywem hostii i kielicha. Pamiątka I Komunii Świętej
Kryształ 3D z motywem hostii i kielicha. Pamiątka I Komunii Świętej
Cena: 179 zł
Sakralny kielich i hostia to piękne symbole Pierwszej Komunii Świętej. Kryształ 3D z tym motywem uwiecznionym w jego wnętrzu stanowić będzie wyjątkową pamiątkę, tego jakże ważnego w życiu małego katolika dnia.

Poniżej trójwymiarowego grawerunku możesz umieścić własny tekst życzeń. W ten sposób statuetka stanie się nie tylko wyjątkowym, lecz również bardzo osobistym prezentem, który będzie przypominać obdarowanemu nim dziecku zarówno o dniu jego Pierwszej Komunii Świętej, jak również o osobach, które towarzyszyły mu tego dnia.

Podaruj prezent nie tylko ładny, lecz również wspaniałą pamiątkę, która będzie przypominać małemu komuniście o dniu, gdy przyjął Jezusa Chrystusa do swojego serca!

Jak zamówić ten wspaniały Kryształ 3D z motywem hostii i kielicha sakralnego?


Statuetka dostępna jest w naszym sklepie w cenie 179 zł: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/pamiatka_pierwszej_komunii_z_osobista_dedykacja_ozdobna_statuetka


Odwiedzając powyższy link przejdziesz bezpośrednio do strony, gdzie będziesz mógł zamówić zaprezentowany tutaj kryształ 3D. Inne nasze statuetki z motywami komunijnymi możesz obejrzeć tutaj:
https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/wszystkie/komunia


Zazwyczaj na wykonanie kryształu 3D potrzebujemy 2 lub 3 dni. Jeśli jednak potrzebujesz jej szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem. Czas dostarczenia przesyłki dla dostawy kurierem wynosi 1 dzień roboczy, dla przesyłki pocztowej wynosi 3 dni robocze.
Miejsce: Katowice, śląskie,
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 166388

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: Ukryto - kontakt przez poniższy formularz

Dodano dnia:

Aktualizacja: 11.10.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia promowane:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.