NIEMIECKI - TŁUMACZENIA - OPRACOWANIA TEKSTOWE

NIEMIECKI - TŁUMACZENIA - OPRACOWANIA TEKSTOWE
NIEMIECKI - TŁUMACZENIA - OPRACOWANIA TEKSTOWE
Cena: Brak
Oferuję usługi tłumaczenia z języka niemieckiego na polski oraz odwrotnie - zarówno pisemne jak i ustne.
Wykonuję na zlecenia rozmowy telefoniczne do niemieckich urzędów (Finanzamt, Arbeitsamt, Staatsanwalt, Statistisches Bundesamt, Amtsgericht), firm (zapytanie o samochód oferowany do sprzedaży, zarezerwowanie noclegu w hotelu, rozmowa kwalifikacyjna w sprawie przyjęcia do pracy) itp.
Pomagam w załatwianiu spraw związanych z Freistellungsbescheinigung (w celu odzyskania potrąconych należności za wykonane w Niemczech usługi budowlane Bauabzugsteuer), Kindergeld, Arbeitsagentur itp.
Prowadzę na zlecenie mailingową korespondencję z niemieckojęzycznymi kontrahentami.
Opracowuję na zlecenie teleadresowe bazy firm zlokalizowanych na terenie Niemiec z poszczególnych branż wg określonych kryteriów (adres e-mail, miasto, ulica, kod pocztowy, nr faksu i telefonu itp.).
Przygotowuję niemieckojęzyczne wersje stron internetowych firm oraz katalogi (prospekty) informacyjne o charakterze handlowym.
Piszę opracowania tekstowe w języku niemieckim z określonej (dowolnej) dziedziny - 100 % oryginały - żadne "kopiuj-wklej" z google. Artykuły tego typu zamieszczone na stronie internetowej firmy, z powodu znajdowania się w nich kluczowych wyrazów i zwrotów z danej branży, zwiększają liczbę wejść potencjalnych klientów (zainteresowanych danymi usługami i produktami) z krajów niemieckojęzycznych, którzy wpisują specjalistyczne wyrażenia, ponieważ strona, która zawiera w sobie takie wyrażenia jest lepiej (wyżej) wypozycjonowana w wyszukiwarkach internetowych.
Tłumaczę Leistungsverzeichnis oraz wszelką dokumentację techniczną i budowlaną, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń (Bedienungsanleitung) itp.
Przygotowuję niemieckojęzyczne CV (Lebenslauf) oraz listy motywacyjne (Bewerbungsschreiben).

e-mail: kf3(małpa)wp.pl
Miejsce: dzielnica Centrum - Śródmieście, Katowice, śląskie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 276497

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: Ukryto - kontakt przez poniższy formularz

Dodano dnia:

Aktualizacja: 08.07.2018r

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.